zskrynka.pl

zskrynka.pl

zajecia dodatkowe karciane

zajecia dodatkowe karciane

Różnice między bez recepty i leki na receptę

Jakie są over-the-counter narkotyków?

Over-the-counter leków (rynkach pozagiełdowych) to te, które są stosowane w leczeniu typowych http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html dolegliwości i są uważane za wystarczająco bezpieczny do stosowania bez recepty.ile za ubezpieczenie samochodu Istnieje ponad 80 różnych kategorii terapeutycznych na rynkach pozagiełdowych i muszą spełniać następujące kwalifikacje:

– minimalne ryzyko nadużywania lub niewłaściwego

– Konsument może zdiagnozować siebie i łagodzić swoje objawy (na przykład, katar, ból głowy)

– korzyści muszą przewyższać ryzyko

Wspólna Over-the-counter narkotyków?

Niektóre z najbardziej popularnych leków OTC obejmuje: Tylenol, Zyrtec, aspiryna, a Benadryl.

Jakie są leki na receptę?

Leki na receptę wymaga wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia, takich jak lekarz, aby je przepisać. Leki te generalnie należą do jednej z poniższych kategorii i generalnie mają zwiększone ryzyko nadużyć:

-Ośrodkowego układu nerwowego (OUN) depresyjnie

-Zarządzanie Pain

-stymulatory

Ponadto, leki te mogą być markowe leki generyczne lub.

Jakie są typowe leki na receptę?

Niektóre z najbardziej popularnych leków na receptę obejmują OxyContin, Dilaudid i Valium.

Regulacje Rozważania

Mimo aprobaty receptę i rynkach pozagiełdowych narkotyków wymagają nadzoru przez Food and Drug Administration (FDA) proces jest inny. Over-the-counter leki są zarządzane przez „lek Monografie”, które określają składniki leku oraz informacje etykiety. Tak długo, jak nie jest odchylenie od tego, leki te mogą być swobodnie w obrocie. monografie leku są podobne do wzorów i receptur.

Leki na receptę musi przejść proces w ramach „New Drug Application” (a.k.a NDA). Proces ten wymaga dokumentacji i zatwierdzenie wyników antynarkotykowej „, jak również jego profil bezpieczeństwa. Ten proces zatwierdzania jest podzielona na 4 etapy i może trwać tak długo, jak 8 lat lub więcej do ostatecznego wejścia na rynek.

Artykuł dzięki: